Chupa Chups Strawberry

69 ден

27% Off

Пијалок кој има вкус исто како бонбоните Chupa Chups. Совршен газиран пијалок за добро чувство за да ви го разубави денот кој не само што има одличен вкус, туку и ви обезбедува среќа. Вкус на јагода измешан со млечен крем.