JP Chenet Cabernet Syrah 0,75l

269 ден

JP Chenet Cabernet Syrah 0,75L: спој на елеганција. Ова вино ја комбинира смелоста на Каберне со зачинот на Syrah, создавајќи избалансирано и вкусно искуство. Со својата длабока црвена нијанса и сложениот букет, го плени непцето, нудејќи вкус на Француско мајсторство за производство на вино.