La Rive сет

579 ден

Ифт комплет кој содржи парфимирани магли за тело со осветлувачки честички од колекцијата LA RIVE BODY SHINE.

Запознајте го веганскиот body mist BRIGHT GLOW и откријте ја на вашата кожа магијата на осветлувањето во сјајната аура на овој елегантен парфем! BRIGHT GLOW е полн со интригантна и мистериозна женственост. Почувствувајте ги слатките акценти на романтичната ванила и карамела, искапени во пенливи честички на магла во сенката на букет од чајни рози. Шарм и елеганција во дует со сјај – совршена комбинација!

Златните рефлексии привлекуваат погледи и мирисот на бунтовната, страсна сладост – магла создадена за жени полна со шарм. Стилскиот мирис GOLDEN DREAM е богат букет од ноти на гарденија, јасмин и цветови од портокал со ноти на малина и нероли, базирани на килибар и пачули со додаток на бел мед. Нека вашата кожа блесне со моќта на соништата… уживајте во сјајот, уживајте во моментот!

Откријте ја моќта на женственоста изразена во светлина и мирис! SPARKLING ROSE е романтична, цветна арома придружена со нежна златна прашина – дуо создадено за вашата кожа. Романтичен букет од ириси, јасмин и цветови од портокал е збогатен со ноти на круша и црна рибизла. Основата на мирисот е изградена со ноти на пачули со ванила, бадеми и интригантен акцент на грав тонка. Истакнете го вашиот сјај и освојте го светот!