Lordson Gin 0.7l

449 ден

14% Off

Подигнете го вашето искуство со џин со Lordson Gin, врвен спој на внимателно избрани ботанички производи и стручна изработка. Овој извонреден дух може да се пофали со софистициран профил на вкус, во брак со традиционалната смрека со суптилни примеси на цитрус и зачини. Без разлика дали се ужива во класични коктели или вкусен уреден, Лордсон Џин нуди мазен и префинет вкус, совршен за препознатливите непца кои бараат елеганција и квалитет во секоја голтка.