Sax Pink Gin 0,7l

509 ден

15% Off

Прифатете ја елеганцијата на Sax Pink Gin, прекрасен спој на врвен џин надополнет со природни ботанички состојки и допир на плодност. Овој дух со розова нијанса нуди деликатна рамнотежа на смрека, цветни ноти и ноти на бобинки. Совршен за оние кои го ценат модерниот пресврт на класиката, Sax Pink Gin додава енергична боја и вкус на која било коктелска креација или во која се ужива едноставно над мраз.