Napoleon VSOP 0.7l

399 ден

18% Off

Одлична вредност за цената, овој конјак ги носи типичните меки вкусови на агруми со нюанси на зачин. Неговата богата текстура и слатка арома го прават идеален за уживање по оброк или за приготвување на коктели. Со качеството и вкусот на Napoleon VSOP, секој уживање е вистинско уживање во роскош и елеганција.

Можеби ќе ви се допадне