Baileys strawberry cream 0,7л +mersi cokolado

1,220 ден

Baileys Strawberry & Cream комбинира свежи сочни јагоди со Baileys Original Irish Cream. Кремаст со вкус на јагоди, најдобро се служи во коктел, над десерт или сладолед.