Chupa Chups Lime

69 ден

27% Off

Chupa Chups Lime е газиран, цитрусен пијалок без додаден шеќер. Тој нуди лут вкус на лимон и лимета во освежителен пијалок без чувство на вина. Совршено е за топли денови, забави или кога и да сакате вкусно уживање без дополнителни калории. Разиграниот, шарен дизајн на шишето ја зголемува забавата. Уживајте во излив на цитрус без вина со Chupa Chups Lime