Haribo Goldbears

89 ден

11% Off

Значајните Gummy Bears! Полни со овошни вкусови како малина, портокал и лимон, овие џвакачки задоволства ги воодушевуваат љубителите на бонбоните со генерации. Со нивните преслатки форми на мечки и неодоливо мека текстура, Haribo Goldbears се класично уживање за сите возрасти. Без разлика дали се ужива како закуска или се користат во разиграни десерти, тие носат радост во секој залак.

Можеби ќе ви се допадне