Hendricks Mid Summer 0,7l

2,050 ден

9% Off

Прифатете ја волшебната привлечност на сезоната со Џинот на Хендрик од летната солстице. Преполн со цветни есенции и освежителни ботанички состојки, ова ограничено издание нуди деликатно и ароматично искуство на вкус. Со ноти на смрека, ливчиња од роза и вкусен цитрус, ја доловува суштината на летниот ден. Совршено за правење лесни и живописни коктели или за уживање самостојно, ве поканува да ја вкусите магијата на летото во секоја голтка.