Mars Minies

189 ден

14% Off

Mars Minis се верзии со големина на залак на класичната слатка Марс, обезбедувајќи го целото задоволство на оригиналот во помало пакување. Секој мини бар содржи слоеви мазна млечна чоколада, кремаста карамела и џвакачки нугат, создавајќи совршен баланс на вкусови и текстури. Без разлика дали се ужива како брза закуска во движење или се споделува со пријателите и семејството, Mars Minis нудат удобен и вкусен начин за задоволување на желбата за чоколадо. Со нивниот неодолив вкус и пригодна големина, овие мини барови се популарен избор за секој љубител на чоколадо.