Pina Colada Cream 0.7l

449 ден

14% Off

Pina Colada Cream 0,7L е прекрасен и пријатен крем ликер инспириран од класичниот тропски коктел, Piña Colada. Оваа кремаста либација ги комбинира вкусовите на кокос, ананас и рум, создавајќи мазен и вкусен пијалок кој потсетува на сончев ден на плажа. Совршен за пиење сам преку мраз или како декадентен додаток на коктели, Pina Colada Cream 0,7L нуди вкус на тропските предели во секоја голтка, што го прави популарен избор за оние со слатки заби и љубов кон егзотичните вкусови.

Можеби ќе ви се допадне