Pringles Ketchup

129 ден

32% Off

Pringles Ketchup е прекрасна закуска која го носи лутиот и вкусен вкус на кечапот во иконите Pringles чипс. Секој чипс е премачкан со смел и вкусен зачин за кечап, нудејќи излив на добрина од домати со секој залак. Без разлика дали се ужива самостојно или во комбинација со вашиот омилен сендвич или плескавица, Pringles Ketchup е забавно и вкусно задоволство за љубителите на грицки од сите возрасти. Со својот уникатен вкус и крцкава текстура, сигурно ќе додаде вкусен пресврт на секоја пригода за ужина.

Можеби ќе ви се допадне