Vermut Cinzano Spark 0,7l

435 ден

Вермут екстра сув. Вермут кој светка како дијамант со допир на смарагд. Неговата арома е сложена и волшебна мешавина од свежи билки и слатко овошје, засилена со дарежливо посипување морско оревче кое додава топлина и зачин.