Viski Ј&Б Botanico 700ml

999 ден

Направен од оригиналниот Џастерини и Брукс со додаток на мандарини од Шпанија, зачинет со цвет од портокал, оригано и мајчина душица.

Неверојатна комбинација на виски создадено за микс со спрајт и парче портокал.

Направено за личностите со карактер кои сакаат да избегаат од стереотипните горчливи коктели.