Baileys Strawberry 0.7l

1,449 ден

Уживајте во вкусната фузија на кремастиот ирски крем Baileys со неодолива сладост на зрели јагоди. Овој благ ликер нуди мазна и кадифена текстура, надополнета со освежителен излив на вкус на јагода. Совршено е за пиење мраз, мешање во коктели или додавање допир на луксуз на десертите. Почестете се со вкусното декадентно искуство на Baileys Strawberry, прекрасен пресврт на класичен омилен.