Baileys 0.7l

1,099 ден

Искусете го значајниот вкус на Бејлис ирски крем, кадифена мешхавина од ирски виски, крем и богато како. Препуштете се на непреработената маснотија и кремаста текстура, со примеси на чоколадо и ванила, совршени за додавање мрзнење или додавање во кафе. Без разлика дали уживате во пијана состојба, во коктели или прелиени со десерти, Baileys нуди безвременско и луксузно искуство за секоја пригода.