Disaronno Velvet 0,7l во кутија

1,350 ден

Искусете го луксузот со Disaronno Velvet, кадифено-мазен крем ликер претставен во елегантна кутија. Оваа пријатна мешавина го комбинира иконскиот вкус на Disaronno amaretto со кремасти ноти, создавајќи декадентен и софистициран вкус. Совршен за пиење самостојно или за додавање елеганција на коктели и десерти. Подигнете ги вашите вечери со Disaronno Velvet, врвно задоволство спакувано во стилска кутија за подарување или лично уживање.