Fjodor Vodka 1l

449 ден

10% Off

Фјодор водка е врвна вотка направена од најфините зрна од компир. Неговата свилена мазна текстура и софистициран вкус се усовршувани со генерации. Оваа специјална мешавина од вотка е прекрасно спакувана во елегантно шише кое лесно се фрла, што го прави идеален за забава. Совршен за различни коктели, неговите суптилни мешавини на вкусови може да се ценат кога се ужива уредно, на карпи или како состојка во вашиот омилен пијалок. Со водката Фјодор можете да го доживеете врвот на вкусот. Добијте вкус на луксуз со секоја голтка и додадете допир на софистицираност на вашето следно собирање.