Fontana ледени коцки 194g

199 ден

Чоколаден десерт со 52% полнење Состојки: шеќер, растителни масти (палма, кокос), какао маса, декстроза, какао путер, емулгатор соја лецитин, природна арома (ментол), вкус. Чоколадото содржи мин. 48% какао .Може да содржи ореви, кикирики, млеко, глутен.