JP Chardonnay Premier 0,75l

359 ден

Носот е воодушевен од неговите ароми на ананас, ванила и мед. На непцето го покажува сиот свој шарм. Ова француско вино е модерно и лесно за пиење: ќе ви биде невозможно да му одолеете.