Vodka Ciroc Red Berry 0,7l

2,645 ден

  • CÎROC Red Berry со своите ароматични вкусови на свежи бобинки со мазна и свиленкаста завршница ви го загреваат непцето.
  • Eдна од првите вотки во портфолиото на CÎROC™ ултра-премиум вотка која е со вкус, а воедно и без глутен.
  • Вотка со богата и жестока нота, дестилирана пет пати од фино француско грозје, инфузирана со ароми на малина, јагода и други природни вкусови, што резултира со освежително и елегантно овошно искуство.
  • Додадете гранче рузмарин или нане, или неколку парчиња овошје како јагоди и боровинки, за да го истакнете овошниот вкус.