Altos Plata Olmeca 0,7l 38%

1,609 ден

Искусете ја енергичната суштина на Мексико со Altos Plata Olmeca, врвна текила направена со најголема грижа и традиција. Дестилирана од 100% сина агава, оваа сребрена текила може да се пофали со остар и освежителен вкус, со ноти на цитрус и билки. Совршено за пиење уредно, на карпи или како основа за класични коктели како маргарити и паломи. Подигнете го вашето искуство со текила со Altos Plata Olmeca.