Don Julio Blanco 0,7l

3,899 ден

Искусете ја чистата суштина на текилата со Дон Хулио Бланко. Изработена од најубавата рачно избрана сина агава, оваа сребрена текила е неодлечена, дозволувајќи им на нејзините живописни вкусови да блеснат. Остар и жив, со ноти на цитрус и билки, тој е совршен за пиење уредно, на карпи или како основа за освежителни коктели како маргарити и паломи. Препуштете се на автентичниот вкус на Мексико со Дон Хулио Бланко.