Don Julio Reposado 0,7l

3,999 ден

Откријте го олицетворението на изработката на текила со Don Julio Reposado. Направена од најдобрата сина агава, оваа текила репосадо се одлежува во американски бел дабови буриња минимум 8 месеци, што резултира со мазен и избалансиран профил на вкус со примеси на ванила и карамела. Уживајте во тоа уредно, на карпите или во вашите омилени коктели од текила. Подигнете го вашето искуство со текила со Don Julio Reposado.