Altos Reposado Olmeca 0,7l 38%

1,609 ден

Уживајте во топлината и сложеноста на Altos Reposado Olmeca, врвна текила прецизно изработена во Мексико. Одлежена во дабови буриња минимум шест месеци, оваа репосадо текила нуди мазна и кадифена текстура, со ноти на карамела, ванила и даб. Совршен за вкус на уредни или возбудливи коктели со неговите богати и нијансирани вкусови. Искусете ја уметноста на мексиканската текила со Altos Reposado Olmeca.