Bacardi Mojito 6/0,70l 14,9%

790 ден

Создаден со висококвалитетни состојки и сокови, BACARDÍ Mojito е безалкохолен коктел микс кој лесно се носи со себе каде и да одите. Потсетливиот цитрусен вкус на лимон и лимета е избалансиран со ноти на свежо, зелено градинарско нане. Тоа е модерна класика, со карактеристична Мохито боја.