Belvedere pure summer 20 0,7

2,990 ден

Инспирирани од оазата покрај плажа опкружена со природа, уживајте во кремаста супер-премиум вотка Belvedere во вкусен летен коктел. Дестилирана за да создаде совршена рамнотежа на карактерот и чистотата, Белведере водката е вистинскиот израз на луксузната вотка.