Gordons Gin 0,7l

849 ден

Гордон џин е наградуван жесток пијалок направен со бобинки од смрека и други ботанички производи. Нуди чиста, остра арома на смрека, проследена со суптилен вкус на цитрус. Внимателно дестилиран од 100% природни состојки, Gordon’s Gin обезбедува единствен вкус што го прави совршен додаток за вашиот омилен коктел. Уживајте во шише од 0,7 литри од овој висококвалитетен премиум џин.