Sax Ginger Gin 0,7l

509 ден

15% Off

Воодушевувачки спој на традиционални ботанички производи за џин и вкусен ѓумбир. Изработен со премиум состојки, овој џин нуди уникатен профил на вкус кој се карактеризира со топлината на ѓумбирот и класичните ноти на смрека. Идеален за авантуристички ентузијасти за коктели кои бараат духовит пресврт, Sax Ginger Gin обезбедува освежувачко и ароматично искуство со секоја голтка. Совршен за создавање иновативни коктели или уживање самостојно над мраз.