Gordons Orange Mediterranean 0,7l

919 ден

3% Off

Создаден од високо квалитетни состојки, овој џин може да се пофали со свежи и вкусни ноти од медитерански портокал кои совршено се надополнуваат со вкусот на смрека и освежителниот вкус на Gordon’s.
Сервирајте го со многу мраз, тоник, парче портокал и гранче рузмарин по желба.