Sax Original Gin 0.7l

469 ден

15% Off

Изработен со прецизност и традиција, Sax Original Gin ја отелотворува суштината на класичното правење џин. Надополнет со хармоничен спој на ботанички состојки, вклучувајќи смрека, коријандер и кора од цитрус, дава мазен и избалансиран вкус. Со својот безвременски карактер и разновидност, Sax Original Gin е совршен за правење класични коктели или за уредно уживање, обезбедувајќи префинето искуство за пиење за љубителите на џин.