Timeless Toffee Cream Liqueur 0.7l

699 ден

Препуштете му се на богатиот и кремаст вкус на безвременскиот крем ликер од тофи. Направен со најфини состојки, овој кадифено-мазен ликер ги комбинира декадентните вкусови на тофи со нотка на карамела и крем. Совршен за пиење уредно, преку мраз или како луксузен додаток на кафе или десерти. Искусете безвременско уживање со секоја голтка од овој исклучителен ликер.